spiralizované veggie noodles

Fotografie: Armando Rafael

Jste na palubě s voodly (zeleninové nudle)? Zatímco tam je vždy čas a místo pro skutečné řešení, máme také rád osvětlení a rozjasnění věci s cuketa, žlutá squash, řepa nebo karotka “těstoviny.” Navíc přínosy pro zdraví jsou nepopiratelné. Kůže žluté squash je bohatá na antioxidanty jako je lutein, což může pomoci zabránit kataraktu. Řepa obsahuje minerální mangan, který pomáhá v kostní síle. Jedna velká cuketou poskytuje více než polovinu doporučeného denního vitamínu C. Mrkev jsou dobrým zdrojem vlákniny, což vám pomáhá cítit se úplně déle a může pomoci snížit hladinu cholesterolu a glukózy. Spiralizátor je jediný nástroj, který potřebujete pro výrobu vood. vybírejte středně velká až velká zelenina pro snadnější krájení. Můžete si je také zakoupit.

kuře voodle soup

Fotografie: Armando Rafael

1. Kuřecí polévka

 

Stejně tak dobré pro duši, slibujeme. Zatímco hlavní chuťový profil se nezměnil – kuřecí, aromatické, čerstvý kopr – cukety z cukatky přidávají do této regenerační polévky.

 

Získejte recept na kuřecí voodlovou polévku

žlutá squash shrimp scampi

Fotografie: Armando Rafael

2. Krevety Scampi s žlutými squashovými nudlemi

 

Nejlepší část o tom, jak udělat scampi s voodly? Bez varu! Žlutá squash “těstoviny” jednoduše spojuje krevetku v pánvi pro rychlou spouštění.

 

Získejte krevety Scampi s receptem z žlutých squashů

pikantní sesame carrot salad

Fotografie: Armando Rafael

3. Pikantní sezamové mrkevské nudle

 

Není zapotřebí vaření pro tento asijský mrkvový salát inspirovaný asijskou hudbou, a to vše se odehrává za pouhých 15 minut. V podstatě je to dokonalý recept pro přílohu, který máte v zadní kapse.

 

Získejte recept na pikantní sezamový mrkvový nudle

řepa noodles with parsley pesto and parmesan

Fotografie: Armando Rafael

4. Řepkové nudle s petrželovým pestem a parmezánem

 

Řezání řepy na tenké nudle znamená, že je můžete pražit jen za 10 minut. Párování karmínové “těstoviny” s jasně zeleným petrželovým paštétem způsobuje výraznou prezentaci.

 

Získejte řepné nudle s petrželovým pettem a parmezánem