Letní Soups

Studené polévky – Gazpacho, Meloun a mincovna, Curried zelená hrášková

Letní nabídky, na které se těšíme, nejčastěji zahrnují alespoň jednu z následujících možností:

•  jíst venku

• grilování venku

• lehká jídla s vynikajícími produkty, které jsme po celý rok čekali

Jíst it outside!

Mnoho z těchto jídel zahrnuje (co ještě?) Polévku! Ano, polévka v létě!

 

První a nejdůležitější věc, kterou musíte udělat při přípravě letních polévek, je plánovat dopředu. Chladené polévky potřebují několik hodin k vychladnutí, takže připravte své ingredience v noci předtím a sestavte / promíchejte je ráno. Pak uložte polévku do zadní části lednice, dokud nebudete připraveni sloužit. Cold mutes chuti, tak se připravte přidat ještě trochu soli, limetové šťávy, horké omáčky, atd., Než vám sloužit.

 

Když je čas sloužit, přidejte do polévky poslední úpravy. Uložte některé z vašich ingrediencí na vrchol každé porce. Štipka čerstvého koriandru jde daleko, stejně jako náznak něčeho kyselého, ať už je to stlačení čerstvého limetkového džusu, nebo ozdobného balsamico octa.

 

Nevíte, co má sloužit jako polévka s polévkou? Ryba – chlazená, grilovaná nebo jinak – je ideální pro studené polévky. Můžete sloužit straně zrna, jako je rýže nebo quinoa salát s nakrájenými bylinkami a praženými ořechy. Ještě lepší je, když to uděláte den předem! Další skvělou volbou je zelený salát – samozřejmě! Hoďte ty bylinky na některé zelené listy a voila! Pokud máte pochybnosti, přidejte nějaký chléb! Grilujte nebo opečte nějaké husté plátky křupavého chleba, pak se protřete řeznou stranou česneku, pak řezou stranu rajčete.

Pokud studená polévka není vaší věcí, nevylučujte horkou polévku pouze proto, že teplota stoupá venku. Pikantní, báječná horká polévka jako horká a kyselá polévka z krevet můžete si vychutnat pohodu v nadměrně klimatizované kanceláři nebo nastavit pódium na chladný druhý cyklus nudlí. Asijské inspirované polévky jako pho nebo tom yum mohou být jednoduché a překvapivé. Výroba teplé polévky v soumraku je také skvělý způsob, jak co nejlépe využít své letní produkce, a můžete ji zmrazit a vychutnávat si v chladnějších měsících.
 

Naučte se, jak dělat boršč Matky Marty sledováním videa níže!