Jste více vanilky nebo čokolády? No, co ani jeden! 

 

Když přijde na vaše zmrzlina volby, můžete být nebojácný! Existuje spousta příchutí, které bychom si nikdy nepomysleli, že by fungovalo … ale uděláme to! Ty se opravdu nemůžeš pokazit – je to zmrzlina. Zde je několik návrhů, jak si okořenit rutinu zmrzliny.

tahitian-vanilka-sůl-cookhaus-0615

Slaná tahitánská vanilková zmrzlina.

Vyzkoušejte zvýšenou klasiku

Dobře. Takže vanilka je vaše oblíbená chuť. No, proč to není jazz? Tam je něco kouzelné kombinovat sladké a slané. Zatímco vanilka se zpravidla dostane špatného zástupu, protože je příliš hladká, kombinuje sladkou, hladkou vanilku s malou sůl, která opravdu povznáší klasiku. Sůl přelijeme do naší základny zmrzliny, ale můžete zkusit trochu mořské soli přímo na vaši oblíbenou vanilkovou zmrzlinu.

vafle-chicken-coolhaus-0615

Smažené kuřecí a vaflová zmrzlina.

Přemýšlej snídani

Věřte tomu nebo ne, ale jednou z našich nejoblíbenějších chutí je smažené kuře a vafle. K dispozici jsou křupavé kousky organické kuřecí kůže a karamelizované vafle v hnědé máselné javorové zmrzlině. A totálně funguje. Opravdu, co se dá udělat se zmrzlinou! Zkuste do zmrzliny přidat javorový sirup nebo slaninu, protože … proč ne?

pistachio-coolhaus-blackteuffle-0615

Pistáciová černá lanýžová zmrzlina.

Raid vaše lednice

Chtěli byste si s vaší lopatkou vykouzlit? Vyzkoušejte lanýže s pistáciovou zmrzlinou. Černé lanýžové kusy rozptýlené v každé kopečce přidávají bohatou, zemitou chuť a určitou strukturu na lehkou zemnost pistáciové zmrzliny. 

netflix-doritos-popcorn-coolhaus-0615

Netflix zmrzlina.

Vložte do něj čipy

Pro ty, kteří se dívají na “Jak jsem potkal svou matku” s pytlíkem Doritos nebo nějakým bílým popcornem čedar (nebo oba, nejsme soudit), máme zmrzlinu, která má bílou čedarovou základnu a je naplněna Doritos. A ano, název chuti je Netflix. Bílý čedar je překvapivě sladká vyrovnávací rovnováha silného, ​​slaného Doritosu, který vytváří dokonalou rovnováhu chutí. Vyšší nezdravé jídlo v nejlepším! Pokud jste slanou sladkou osobou, experimentujte s přidáním vaší oblíbené křupavé občerstvení do své zmrzliny.

whisky-luckycharms-coolhaus-0615

Whisky a šťastná zmrzlina.

Dejte obiloviny na to

Možná jste viděli zmrzlinu obalenou obilovinami u místních obchodů s zmrzlinami, ale to nemusí být chuť vyhrazená pro oběd. Je to tak snadné dělat doma! Stačí si vybrat svou oblíbenou obilovinu a přikrýt si zmrzlinu. Chcete-li udělat trochu více dospělého, vložte whisky do základny – combo křičí třicet třicet, ale je to vynikající. Intenzivní whisky v kombinaci s Lucky Charmsem neobvykle připomíná minulý týden večer ve městě s podivným kývnutím na předsevzetí let. Takže v podstatě je to nejlepší.

foiegras-jelly-peanutbutter-coolhaus-0615

Jahodová zmrzlina z foie gras a arašídového másla.

Odváží se být dekadentní

Zmrzlina je léčba, která má být vychutnávána, takže se nedržte! Jednou z našich nejodvážnějších příchutí je zmrzlina z foie gras s arašídovým máslem a želatinou. Nebojte se, je to opravdu jen dospělá verze vašeho předškolního oblíbence. Foie gras je neuvěřitelně tučná, takže párování s kyselinkou v želé vytváří dokonalý doplněk. Nemáte foie gras? Zkuste něco podobně dekadentního jako paštika, vepřový zvonek nebo dokonce nějaký parmezán. Víme, že to zní divně, ale pokračujte a dejte to vír. Nebudete to litovat.