break_01495_t.jpg

Začněte s chlebem, který je alespoň trochu vysušen. Pokud začínáte s čerstvým chlebem, nechte ho vyklopit, nechat vysušený přes noc, aby se vysušil, aby mohl nasáknout směs pudinků, aniž by se dostala příliš mokrý a rozpadala se.

 

Vejce a mléko jsou nutností, ale zašlete svůj francouzský toast přes vrchol, zvažte přidání několika píšťal a zvonků. Martha oblíbený francouzský toastový recept obsahuje oranžovou kůru a splash Grand Marnier. Vyměňte mléko za půl a půl nebo přímou až těžkou smetanou, abyste získali extra-bohatý a dekadentní francouzský toast.

 

Pssst! Hádejte co: Můžete udělat francouzský toast bez receptury. Použijte poměr 1/4 šálku mléka a jednoho vejce pro každý tlustý plátek chleba (nebo každé dva tenké plátky). Přidejte do směsi směs sůl a trochu cukru, skořice, vanilkového extraktu nebo ovocného likéru podle vaší chuti.

 

Pro lehký a nadýchaný francouzský toast použijte lehký a načechraný chléb, jako je brioche nebo challah. Výdatný rustikální chléb vytváří žvýkatější a podstatnější francouzský toast. Ale krása francouzského toastu spočívá v tom, že pracuje s jakýmkoliv chlebem: plátkový bílý chléb, domácí pšeničný chléb, skořicový vířící chléb, dokonce i pita chleba -.

 

Získejte pánev pěkné a horké, a nehněteme na máslo, abyste zajistili, že francouzský toast bude nafoukaný a křupavý. Pro smažení francouzského toastu rád používá Martha stejné množství másla a rostlinného oleje.

 

Jakmile to bude hotovo, nestávejte ho. Servete okamžitě, nebo je položte na drátěný stojan na pekáči a udržujte ho v troubě o 200 stupňů.

 

Cítíte se fantazie? Stuff it! (Vaše francouzské toasty, to je.) Odřízněte husté desky z bochníku a nakrájejte do nich kapsu. Naplňte kapsu smetanovým sýrem a džemem, arašídovým máslem, banány, ovocným kompotem, Nutellou nebo slaninou.

 

Chcete-li francouzský toast pro dav, pečte to, nepečte ho. V noci je možné sestavit pokrm z pečeného francouzského toastu. Přijďte ráno, jen ji posuňte do předehřáté trouby, připravte si kávu a podává se snídaně.

Získejte francouzské toastové recepty

 

Ještě hladový? Podívejte se na naše nejlepší recepty na francouzské toasty, včetně Marty oblíbené Grand Marnier-špičaté verze, stejně jako Apple-Maple francouzský toast, apricot-plněný francouzský toast, Pecan-topped pečené francouzské toast, a mnoho dalších.

 

A nezapomněli jsme na vás “pikantní snídani”! Pro vás je francouzský toast BLT a Brioche francouzský toast s chřestem a Orange Beurre Blanc a Monte Cristo Sandwich.