Včera mě navštívila hedvábná pohádka, takže je tato sada opět zasazena! Dodává se se čtyřmi polštářky ručně barveného pestrobarevného hedvábí. Věříte, že jsem použil pouze 4 různé barvy nití pro tuto výšivku? Pokud jste dříve tento vzor zakoupili jako PDF a chcete ho vyzkoušet s hedvábím, pošlete mi zprávu a pošlu vám odkaz na zlevněnou sadu. Zaplacení dvojitého vzoru by bylo hloupé. Šťastné šití moji přátelé!

Příspěvek sdílený Jessicou Longovou (@namaste_embroidery)

 

Co říkáte? “Dubové sprchy přinášejí květ květnu.” A ve skutečnosti Instagram praská do (ručně) kvetu. Už jsme viděli účty společnosti Instagram věnované papírovým květinám a ty, které předvádějí roztomilé vyšívané zajíčky (často drželi vlastní závitový butik). Avšak s květinovou sezonou a neustálým přidáváním nového vyšívaného umění, které se objevilo všude; proč ne se zaměřit na několik krmiv, které předvedou nejlepší kříž-prošité květy internet může nabídnout? Důvěřujte nám, budete je chtít následovat!

 

1. @namaste_embroidery

Možná jste slyšeli pověsti, že pletení a jóga jsou náhle kombinací. No, Jessica Long z Namaste Hand Embroidery dělá totéž pro jógu, výšivky a kreativitu – vše se nalézá v imaginativním jednom místě.

 

Daisy PDF vzor k dispozici v mém obchodě Etsy ��❤ klikněte na odkaz v profilu podívat se! Dostanete rozsáhlý způsob, jak dokumentovat, který zahrnuje vše od vzoru k tomu, jak dělat stehy. Nemůžete čekat, až se zobrazí vaše verze tohoto vzoru!

Příspěvek, který sdílí Caitlin Benson (@cinderandhoney)

2. @ cinderandhoney

Představme vám Caitlin Benson z @cinderandhoney. Pokud máte rádi jedinečnou výzdobu, která se pohybuje v rozmanitosti vyšívaných vyšívaných květin (vše od sedmikrásky až po panenky), je to váš go-to účet.

 

Posílá pozitivní vibrace všem ženám, které pochodují dnes. ��❤������ # happycactusembroidery

Příspěvek sdílený Brannonem Addisonem (@happycactusdesigns)

3. @happycactusdesigns

Dnes neexistuje žádná rostlina, která by byla trendnější než kaktus. Ale nedovolte, aby vás jméno oklamal. Brannon Addison z @happycactusdesigns sdílí závitové květinové výtvory, které jsou něco, co je spletité. Její práce obsahují spoustu kaktusů (jdi obrázek) a také barevné vyšívané květy.

 

Hledáte něco pestrobarevného a jedinečného pro vaše blízké tohoto Den matek? Klikněte na odkaz v mém profilu, abyste se zaregistrovali a získali exkluzivní přístup ke všem novým jedinečným výtvarným uměním! �� #kimartdesigns

Příspěvek sdílený dědictvím Baby & Embroidery (@kimartdesigns)

4. @kimartdesigns

Květiny jsou samy o sobě krásné. Ale když jsou spárováni s přátelským poselstvím, dělají přemýšlivý ruční dárek. Kimber of KimArt Designs vytváří sentimentální dědictví pomocí tkaniny a nití, ať už jde o personalizované nástěnné umění pro dětskou školku nebo “uvítací domov”.

 

Středa již! Doufám, že váš týden jde dobře!

Příspěvek sdílený Andym | Studio O & Y (@oandystudio)

5. @oandystudio

Zde je mírnější přístup k vyšívání. Umělec Andy O & Y Studio ručně vyrobené vlněné umění – kombinovanou technikou výšivky na háčkované podložce – s botanikami a květinami, ale modrá a bílá barevná paleta, která inspiruje mnoho jejích obručí, je jedním z našich oblíbených časů.

 

Aktuální pokrok na květinovém plášti ���� #progress #workinprogress #wip

Příspěvek sdílený společností ���� Rachael (@usedthreads)

6. @usedthreads

Rachael z Instagram (a Etsy shop) použitých nití dává vyšívání šťastný návrat do 60. a 70. let. Její složité stehy jsou aplikovány na obruče, ale také příležitostné džínové bundy nebo manšestrové kalhoty. 

 

Zde je pohled na některé z náhrdelníků, které budou vyzdobeny na pražském trhu @craft_collect 13. května. (Mini obruče jsou @dandelyne ❤) Máte nádherný víkend! ����

Příspěvek sdílený společností Beth | Studium Forest Chorus (@forestchorusstudio) na

7. @forestchorusstudio

Co je inspirováno výšivkou Beth Stackhouse? Téměř vše! “Při prohlížení mé práce uvidíte na Novém Zélandu louky, slunečné políčka zelené trávy, malé zahrady plné nejrůznějších nepravděpodobných květinových společníků a občas kus, který se zmiňuje o literatuře,” říká ve svém obchodě Etsy. A pravé, barevné ručně vyšívané květiny inspirují mnoho jejích miniaturních náhrdelníků.

 

Chcete zkusit ruku v výšce? Sledujte, jak tento snadný projekt udělat: